Property 13073 photo 1
Property 13073 photo 2
Property 13073 photo 3
Property 13073 photo 4
Property 13073 photo 5
Property 13073 photo 6
Property 13073 photo 7
Property 13073 photo 8

Details

  • Брой стаи: 5
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 24 km

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 128 кв.м в Атина. Къщата и се състои от 4 спални, хол, една кухня, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
500 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 57211
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
720 000 € 2322 €/m²
  • Обектен код 63578
  • Квадратура 310 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
550 000 € 4583 €/m²
  • Обектен код 36274
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
500 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 30951
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
670 000 € 1558 €/m²
  • Обектен код 31877
  • Квадратура 430 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
640 000 € 400 000 € 2040 €/m²
  • Обектен код 14309
  • Квадратура 196 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
570 000 € 2590 €/m²
  • Обектен код 61879
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
510 000 € 2040 €/m²
  • Обектен код 65685
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
637 000 € 2548 €/m²
  • Обектен код 28756
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
720 000 € 3891 €/m²
  • Обектен код 14330
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин