Продажба - Таунхаус 567 m² в Атика

Гърция Атика Атина - Изток Артемида
347 000 €
612 €/m²
Property 13337 photo 1
Property 13337 photo 2
Property 13337 photo 3
Property 13337 photo 4
Property 13337 photo 5
Property 13337 photo 6
Property 13337 photo 7

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2009
  • Брой стаи: 11
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 567 кв.м в Атика. Таунхаусът е на 4 нива. сутерен и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Партер и се състои от 2 холове, 2 кухни, една баня. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една баня. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто, cградата има асансьор, гараж, складово помещение.

Продажба
380 000 € 1919 €/m²
  • Обектен код 22184
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
375 000 € 2483 €/m²
  • Обектен код 54325
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 61743
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 2095 €/m²
  • Обектен код 36952
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
430 000 € 1720 €/m²
  • Обектен код 66102
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 1777 €/m²
  • Обектен код 4229
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 2298 €/m²
  • Обектен код 39225
  • Квадратура 174 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
400 000 € 1444 €/m²
  • Обектен код 35102
  • Квадратура 277 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
300 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 4740
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
390 000 € 370 000 € 2846 €/m²
  • Обектен код 8168
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин