Продажба - Таунхаус 139 m² в Атика

Гърция Атика Атина - Изток Артемида
342 000 €
2460 €/m²
Property 13346 photo 1
Property 13346 photo 2
Property 13346 photo 3
Property 13346 photo 4
Property 13346 photo 5
Property 13346 photo 6
Property 13346 photo 7
Property 13346 photo 8
Property 13346 photo 9
Property 13346 photo 10
Property 13346 photo 11
Property 13346 photo 12

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2007
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 6 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 139 кв.м в Атика. Таунхаусът е на 3 нива. сутерен и се състои от хол с кухня, една баня. Партер и се състои от хол с кухня, една кухня. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, градина, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
300 000 € 1363 €/m²
  • Обектен код 19051
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
495 000 € 2379 €/m²
  • Обектен код 66145
  • Квадратура 208 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
355 000 € 340 000 € 3655 €/m²
  • Обектен код 57564
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 1355 €/m²
  • Обектен код 35103
  • Квадратура 236 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
360 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 61743
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 2529 €/m²
  • Обектен код 57344
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
300 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 4740
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
470 000 € 3615 €/m²
  • Обектен код 11035
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
400 000 € 2298 €/m²
  • Обектен код 39225
  • Квадратура 174 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
342 000 € 2460 €/m²
  • Обектен код 13346
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин