Продажба - Къща 230 m² в Източен Пелопонес

Гърция Пелопонисос Коринтия Воча Врачати
270 000 €
1174 €/m²
Property 15922 photo 1
Property 15922 photo 2
Property 15922 photo 3
Property 15922 photo 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 1950
  • Година на обновяване: 1984
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 900 m
  • Разстояние до летището: 127 km

Услуги

  • паркинг
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 230 кв.м в Източен Пелопонес. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна. Къщата има слънчево изложение е с Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, паркомясто, градина, гараж.