По запитване
Property 18143 photo 1
Property 18143 photo 2
Property 18143 photo 3
Property 18143 photo 4
Property 18143 photo 5
Property 18143 photo 6
Property 18143 photo 7
Property 18143 photo 8
Property 18143 photo 9
Property 18143 photo 10
Property 18143 photo 11
Property 18143 photo 12

Details

  • Брой стаи: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 45 km

Услуги

  • Склад

Описание

Дава се под наем таунхаус с площ 90 кв.м в Атика. Таунхаусът е на 2 нива. Партер и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, райграс, складово помещение.

Продажба
355 000 € 340 000 € 3655 €/m²
  • Обектен код 57564
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
200 000 € 2040 €/m²
  • Обектен код 60979
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
195 000 € 984 €/m²
  • Обектен код 13053
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
330 000 € 891 €/m²
  • Обектен код 24155
  • Квадратура 370 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Обектен код 4335
  • Квадратура 270 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
580 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 7520
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
342 000 € 2460 €/m²
  • Обектен код 13346
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
405 000 € 1883 €/m²
  • Обектен код 13804
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
350 000 € 2121 €/m²
  • Обектен код 10433
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
930 000 € 3780 €/m²
  • Обектен код 54698
  • Квадратура 246 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин