По запитване
Property 18146 photo 1
Property 18146 photo 2
Property 18146 photo 3
Property 18146 photo 4
Property 18146 photo 5
Property 18146 photo 6
Property 18146 photo 7
Property 18146 photo 8
Property 18146 photo 9
Property 18146 photo 10
Property 18146 photo 11
Property 18146 photo 12

Details

  • Брой стаи: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 45 km

Услуги

  • Склад

Описание

Дава се под наем таунхаус с площ 90 кв.м в Атика. Таунхаусът е на 2 нива. Партер и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, райграс, складово помещение.

Продажба
440 000 € 2095 €/m²
  • Обектен код 36952
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 6
Наем
По запитване
  • Обектен код 18263
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 1444 €/m²
  • Обектен код 35102
  • Квадратура 277 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
430 000 € 1720 €/m²
  • Обектен код 66102
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
310 000 € 1240 €/m²
  • Обектен код 36451
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
340 000 € 3090 €/m²
  • Обектен код 37651
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
495 000 € 2379 €/m²
  • Обектен код 66145
  • Квадратура 208 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 1733 €/m²
  • Обектен код 22937
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
270 000 € 235 000 € 1382 €/m²
  • Обектен код 4336
  • Квадратура 170 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
720 000 € 3272 €/m²
  • Обектен код 65215
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин