400 000 €
1379 €/m²
Property 19026 photo 1
Property 19026 photo 2
Property 19026 photo 3
Property 19026 photo 4
Property 19026 photo 5
Property 19026 photo 6
Property 19026 photo 7
Property 19026 photo 8
Property 19026 photo 9
Property 19026 photo 10
Property 19026 photo 11
Property 19026 photo 12
Property 19026 photo 13
Property 19026 photo 14
Property 19026 photo 15
Property 19026 photo 16

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2011
  • Брой стаи: 7
  • Отопление: друг
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 19 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 290 кв.м в Атика. Таунхаусът е на 4 нива. сутерен и се състои от една спалня, хол с кухня, едно складово помещение. Партер и се състои от 3 спални, 2 бани. Първи етаж и се състои от хол с кухня. Втори етаж и се състои от една спалня, една баня. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, паркомясто, градина, барбекю, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
430 000 € 2529 €/m²
  • Обектен код 57344
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
400 000 € 1379 €/m²
  • Обектен код 19026
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
430 000 € 1720 €/m²
  • Обектен код 66102
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 4583 €/m²
  • Обектен код 6403
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
350 000 € 220 000 € 1466 €/m²
  • Обектен код 11342
  • Квадратура 150 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
375 000 € 2483 €/m²
  • Обектен код 54325
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
525 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 23786
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Обектен код 4335
  • Квадратура 270 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
330 000 € 891 €/m²
  • Обектен код 24155
  • Квадратура 370 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
495 000 € 2379 €/m²
  • Обектен код 66145
  • Квадратура 208 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин