Продажба - Таунхаус 220 m² в Атика

Гърция Атика Атина - Изток Глика Нера
300 000 €
1364 €/m²
Property 19051 photo 1

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: дизел
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 17000 m
  • Разстояние до летището: 7 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 220 кв.м в Атика. Таунхаусът е на 4 нива. сутерен и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Партер и се състои от хол с кухня. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Втори етаж и се състои от 2 спални, една баня. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, паркомясто, градина, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
290 000 € 1348 €/m²
  • Обектен код 22047
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
368 000 € 2044 €/m²
  • Обектен код 12966
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
270 000 € 2076 €/m²
  • Обектен код 8632
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 1919 €/m²
  • Обектен код 22184
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
250 000 € 2083 €/m²
  • Обектен код 23127
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
250 000 € 1923 €/m²
  • Обектен код 24460
  • Квадратура 130 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
375 000 € 2483 €/m²
  • Обектен код 54325
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 1363 €/m²
  • Обектен код 19051
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
360 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 61743
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
330 000 € 891 €/m²
  • Обектен код 24155
  • Квадратура 370 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин