Продажба - Апартамент 530 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
4 000 000 €
7547 €/m²
Property 21437 photo 1
Property 21437 photo 2
Property 21437 photo 3
Property 21437 photo 4
Property 21437 photo 5
Property 21437 photo 6
Property 21437 photo 7
Property 21437 photo 8
Property 21437 photo 9
Property 21437 photo 10
Property 21437 photo 11
Property 21437 photo 12
Property 21437 photo 13
Property 21437 photo 14
Property 21437 photo 15
  • Обектен код 21437
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 530 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 530 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
4 650 000 € 18452 €/m²
  • Обектен код 41306
  • Квадратура 252 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 950 000 € 22571 €/m²
  • Обектен код 45149
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
4 390 000 € 12507 €/m²
  • Обектен код 32903
  • Квадратура 351 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 590 000 € 17342 €/m²
  • Обектен код 41295
  • Квадратура 207 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 700 000 € 7400 €/m²
  • Обектен код 26181
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
4 500 000 € 14285 €/m²
  • Обектен код 33907
  • Квадратура 315 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
5 614 500 € 22104 €/m²
  • Обектен код 44434
  • Квадратура 254 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
3 400 000 € 8353 €/m²
  • Обектен код 21439
  • Квадратура 407 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 980 000 € 17847 €/m²
  • Обектен код 41297
  • Квадратура 223 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
5 445 000 € 3799 €/m²
  • Обектен код 52333
  • Квадратура 1433 m²
  • Брой стаи 30

Абонамент за бюлетин