Продажба - Апартамент 407 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
3 400 000 €
8354 €/m²
Property 21439 photo 1
Property 21439 photo 2
Property 21439 photo 3
Property 21439 photo 4
Property 21439 photo 5
Property 21439 photo 6
Property 21439 photo 7
Property 21439 photo 8
Property 21439 photo 9
  • Обектен код 21439
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 407 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 407 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
2 880 000 € 17245 €/m²
  • Обектен код 41365
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 910 000 € 19452 €/m²
  • Обектен код 41300
  • Квадратура 201 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 785 000 € 10711 €/m²
  • Обектен код 40392
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 840 000 € 16321 €/m²
  • Обектен код 41352
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
4 500 000 € 14285 €/m²
  • Обектен код 33907
  • Квадратура 315 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 920 000 € 16781 €/m²
  • Обектен код 41360
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 600 000 € 11612 €/m²
  • Обектен код 50033
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 980 000 € 17847 €/m²
  • Обектен код 41461
  • Квадратура 223 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 950 000 € 22571 €/m²
  • Обектен код 45149
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 770 000 € 16586 €/m²
  • Обектен код 41353
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин