380 000 €
1919 €/m²
Property 22184 photo 1
Property 22184 photo 2
Property 22184 photo 3
Property 22184 photo 4
Property 22184 photo 5
Property 22184 photo 6
Property 22184 photo 7
Property 22184 photo 8

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2006
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 3059 m
  • Разстояние до летището: 14 km

Услуги

  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 198 кв.м в Атика. Таунхаусът е на 3 нива. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня. Втори етаж и се състои от едно складово помещение. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, градина, райграс, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
320 000 € 1355 €/m²
  • Обектен код 35103
  • Квадратура 236 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
520 000 € 4160 €/m²
  • Обектен код 8412
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
310 000 € 1240 €/m²
  • Обектен код 36451
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
350 000 € 2121 €/m²
  • Обектен код 10433
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 1909 €/m²
  • Обектен код 30107
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
320 000 € 1777 €/m²
  • Обектен код 4229
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 1444 €/m²
  • Обектен код 35102
  • Квадратура 277 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
400 000 € 1379 €/m²
  • Обектен код 19026
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
375 000 € 2483 €/m²
  • Обектен код 54325
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
367 500 € 1775 €/m²
  • Обектен код 4437
  • Квадратура 207 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин