Продажба - Къща 60 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Глифада
370 000 €
6167 €/m²
Property 23011 photo 1
Property 23011 photo 2
Property 23011 photo 3
Property 23011 photo 4
Property 23011 photo 5
Property 23011 photo 6

Details

  • Година на строителство: 1966
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1600 m
  • Разстояние до летището: 28 km

Услуги

  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 60 кв.м в Атина. Къщата и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
550 000 € 4583 €/m²
  • Обектен код 36274
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
525 000 € 2282 €/m²
  • Обектен код 63437
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
500 000 € 380 000 € 753 €/m²
  • Обектен код 12495
  • Квадратура 504 m²
  • Брой стаи 15
Продажба
530 000 € 2120 €/m²
  • Обектен код 58432
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
440 000 € 2200 €/m²
  • Обектен код 34448
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
500 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 30953
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
320 000 € 2038 €/m²
  • Обектен код 60171
  • Квадратура 157 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 60001
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
430 000 € 400 000 € 1626 €/m²
  • Обектен код 41760
  • Квадратура 246 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
430 000 € 1726 €/m²
  • Обектен код 63236
  • Квадратура 249 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин