250 000 €
2083 €/m²
Property 23127 photo 1
Property 23127 photo 2
Property 23127 photo 3
Property 23127 photo 4
Property 23127 photo 5
Property 23127 photo 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2003
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 570 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Услуги

  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 120 кв.м в Атика. Таунхаусът е на 3 нива. сутерен и се състои от хол. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, градина.

Продажба
250 000 € 1923 €/m²
  • Обектен код 24460
  • Квадратура 130 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
310 000 € 1240 €/m²
  • Обектен код 36451
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
275 000 € 1510 €/m²
  • Обектен код 4163
  • Квадратура 182 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
250 000 € 1562 €/m²
  • Обектен код 37386
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
260 000 € 825 €/m²
  • Обектен код 9891
  • Квадратура 315 m²
  • Разстояние до морето 80 m
Продажба
237 000 € 1402 €/m²
  • Обектен код 13323
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
350 000 € 220 000 € 1466 €/m²
  • Обектен код 11342
  • Квадратура 150 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
250 000 € 1470 €/m²
  • Обектен код 22228
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
305 000 € 2904 €/m²
  • Обектен код 65881
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
360 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 61743
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин