Продажба - Апартамент 240 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
3 500 000 €
14583 €/m²
Property 23454 photo 1
Property 23454 photo 2
Property 23454 photo 3
Property 23454 photo 4
Property 23454 photo 5
  • Обектен код 23454
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 240 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Разстояние до летището: 49 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 240 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
3 750 000 € 2480 €/m²
  • Обектен код 51496
  • Квадратура 1512 m²
  • Брой стаи 18
Продажба
2 920 000 € 16781 €/m²
  • Обектен код 41360
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 730 000 € 13970 €/m²
  • Обектен код 45141
  • Квадратура 267 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 950 000 € 22571 €/m²
  • Обектен код 45149
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 840 000 € 16321 €/m²
  • Обектен код 41352
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
4 000 000 € 7547 €/m²
  • Обектен код 21437
  • Квадратура 530 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 840 000 € 17005 €/m²
  • Обектен код 41361
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 590 000 € 17342 €/m²
  • Обектен код 41295
  • Квадратура 207 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 700 000 € 7400 €/m²
  • Обектен код 26181
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
4 200 000 € 3083 €/m²
  • Обектен код 52401
  • Квадратура 1362 m²
  • Брой стаи 36

Абонамент за бюлетин