Продажба - Къща 100 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Север Пентели
380 000 €
3800 €/m²
Property 24310 photo 1
Property 24310 photo 2
Property 24310 photo 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1700 m
  • Разстояние до летището: 14 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 100 кв.м в Атина. Къщата и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, градина, складово помещение.

Продажба
370 000 € 6166 €/m²
  • Обектен код 23011
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 4583 €/m²
  • Обектен код 36274
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
490 000 € 3202 €/m²
  • Обектен код 62905
  • Квадратура 153 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 30953
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
550 000 € 2115 €/m²
  • Обектен код 22334
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
500 000 € 3906 €/m²
  • Обектен код 13073
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
450 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 52053
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
430 000 € 1726 €/m²
  • Обектен код 63236
  • Квадратура 249 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
350 000 € 3846 €/m²
  • Обектен код 37583
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
500 000 € 2840 €/m²
  • Обектен код 33505
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 9

Абонамент за бюлетин