320 000 €
1333 €/m²
Property 26673 photo 1
Property 26673 photo 2
Property 26673 photo 3
Property 26673 photo 4
Property 26673 photo 5
Property 26673 photo 6
Property 26673 photo 7
Property 26673 photo 8
Property 26673 photo 9
Property 26673 photo 10
Property 26673 photo 11

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2007
  • Брой стаи: 7
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 240 кв.м в Халкидики. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, паркомясто, райграс, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
280 000 € 800 €/m²
  • Обектен код 63689
  • Квадратура 350 m²
  • Разстояние до морето 20000 m

Абонамент за бюлетин