500 000 €
2222 €/m²
Property 30951 photo 1

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2800 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 225 кв.м в Атина. сутерен и се състои от хол, баня с тоалетна. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, градина, райграс, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
570 000 € 2590 €/m²
  • Обектен код 61879
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
550 000 € 2115 €/m²
  • Обектен код 22334
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
450 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 52053
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
500 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 57211
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
605 000 € 2630 €/m²
  • Обектен код 39369
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
500 000 € 3906 €/m²
  • Обектен код 13073
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
637 000 € 2548 €/m²
  • Обектен код 28756
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
720 000 € 3891 €/m²
  • Обектен код 14330
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
500 000 € 380 000 € 753 €/m²
  • Обектен код 12495
  • Квадратура 504 m²
  • Брой стаи 15
Продажба
650 000 € 2719 €/m²
  • Обектен код 63576
  • Квадратура 239 m²
  • Разстояние до морето 1250 m

Абонамент за бюлетин