500 000 €
2222 €/m²
Property 30953 photo 1

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 2800 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 225 кв.м в Атина. сутерен и се състои от хол, баня с тоалетна. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня, една тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, градина, райграс, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
430 000 € 400 000 € 1626 €/m²
  • Обектен код 41760
  • Квадратура 246 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
525 000 € 2282 €/m²
  • Обектен код 63437
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
490 000 € 3202 €/m²
  • Обектен код 62905
  • Квадратура 153 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
720 000 € 2322 €/m²
  • Обектен код 63578
  • Квадратура 310 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
500 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 30951
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
650 000 € 4304 €/m²
  • Обектен код 62910
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 2120 €/m²
  • Обектен код 58432
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
500 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 30953
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
670 000 € 1558 €/m²
  • Обектен код 31877
  • Квадратура 430 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
550 000 € 4583 €/m²
  • Обектен код 36274
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин