Продажба - Къща 98 m² в Източен Пелопонес

Гърция Пелопонисос Арголида Лерна Алмирос
240 000 €
2449 €/m²
Property 31656 photo 1
Property 31656 photo 2
Property 31656 photo 3
Property 31656 photo 4
Property 31656 photo 5
Property 31656 photo 6
Property 31656 photo 7

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2007
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 415 m
  • Разстояние до летището: 166 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 98 кв.м в Източен Пелопонес. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, отопление.