Продажба - Апартамент 351 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
4 390 000 €
12507 €/m²
Property 32903 photo 1
Property 32903 photo 2
Property 32903 photo 3
Property 32903 photo 4
Property 32903 photo 5
Property 32903 photo 6
Property 32903 photo 7
Property 32903 photo 8
Property 32903 photo 9
Property 32903 photo 10
Property 32903 photo 11
Property 32903 photo 12
Property 32903 photo 13
  • Обектен код 32903
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 351 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Година на строителство: 2020
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 45 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 351 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, една кухня, 3 бани, една тоалетна, едно складово помещение, една съблекалня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система.

Продажба
4 000 000 € 7547 €/m²
  • Обектен код 21437
  • Квадратура 530 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 730 000 € 13970 €/m²
  • Обектен код 45141
  • Квадратура 267 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
4 390 000 € 12507 €/m²
  • Обектен код 32903
  • Квадратура 351 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 910 000 € 19452 €/m²
  • Обектен код 41299
  • Квадратура 201 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 950 000 € 22571 €/m²
  • Обектен код 45149
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
3 700 000 € 7400 €/m²
  • Обектен код 26181
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
5 445 000 € 3799 €/m²
  • Обектен код 52333
  • Квадратура 1433 m²
  • Брой стаи 30
Продажба
4 200 000 € 3083 €/m²
  • Обектен код 52401
  • Квадратура 1362 m²
  • Брой стаи 36
Продажба
3 650 000 € 15208 €/m²
  • Обектен код 45771
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
5 614 500 € 22104 €/m²
  • Обектен код 44434
  • Квадратура 254 m²
  • Разстояние до морето 50 m

Абонамент за бюлетин