490 000 € 420 000 €
1400 €/m²
Property 33508 photo 1
Property 33508 photo 2
Property 33508 photo 3
Property 33508 photo 4
Property 33508 photo 5
Property 33508 photo 6
Property 33508 photo 7
Property 33508 photo 8
Property 33508 photo 9
Property 33508 photo 10
Property 33508 photo 11
Property 33508 photo 12
Property 33508 photo 13
Property 33508 photo 14

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2016
  • Брой стаи: 8
  • Отопление: друг
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 6500 m
  • Разстояние до край. град: 2 km
  • Разстояние до летището: 23 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 300 кв.м в Халкидики. Първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня. Втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, складово помещение.