534 000 €
1978 €/m²
Property 34923 photo 1
Property 34923 photo 2
Property 34923 photo 3
Property 34923 photo 4
Property 34923 photo 5
Property 34923 photo 6
Property 34923 photo 7
Property 34923 photo 8
Property 34923 photo 9
Property 34923 photo 10
Property 34923 photo 11
Property 34923 photo 12

Details

  • Брой стаи: 8
  • разстояние до морето: 1700 m
  • Разстояние до летището: 26,2 km

Описание

Предлагаме за продажба бизнес имот с площ 270 кв.м на Крит. Бизнесът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели.

For sale is a building with 8 apartments in Piskopiano village. The property consists of two studio flats and four apartments with a separate bedroom. Many of the flats have sea views. The property is set on a lot 900 sq.m. approximately and has a nice green garden.

The area has shops, restaurants and any other amenities! Sandy beach is just 5 minutes drive away!

Продажба
550 000 € 1227 €/m²
  • Обектен код 25875
  • Квадратура 448 m²
  • Разстояние до морето 3200 m
Продажба
587 000 € 1834 €/m²
  • Обектен код 43909
  • Квадратура 320 m²
  • Разстояние до морето 450 m
Продажба
550 000 € 2022 €/m²
  • Обектен код 50580
  • Квадратура 272 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
430 000 € 1303 €/m²
  • Обектен код 40095
  • Квадратура 330 m²
  • Разстояние до морето 450 m
Продажба
745 000 € 1970 €/m²
  • Обектен код 19235
  • Квадратура 378 m²
  • Разстояние до морето 2800 m
Продажба
450 000 € 427 000 € 1059 €/m²
  • Обектен код 38411
  • Квадратура 403 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
По запитване
  • Обектен код 34524
  • Квадратура 366 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
550 000 € 480 000 € 4571 €/m²
  • Обектен код 36224
  • Квадратура 105 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
460 000 € 794 €/m²
  • Обектен код 38586
  • Квадратура 579 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
650 000 € 6500 €/m²
  • Обектен код 34699
  • Квадратура 100 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин