425 000 €
1476 €/m²
Property 35101 photo 1
Property 35101 photo 2
Property 35101 photo 3
Property 35101 photo 4
Property 35101 photo 5
Property 35101 photo 6
Property 35101 photo 7
Property 35101 photo 8
Property 35101 photo 9
Property 35101 photo 10
Property 35101 photo 11
Property 35101 photo 12
Property 35101 photo 13
Property 35101 photo 14
Property 35101 photo 15
Property 35101 photo 16
Property 35101 photo 17

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2016
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: дизел
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 7000 m
  • Разстояние до летището: 24 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 288 кв.м в Атика. Таунхаусът е на 4 нива. сутерен и се състои от хол, една тоалетна, една зала за игри. Партер и се състои от хол с кухня, хол, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от една баня, една съблекалня. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, паркомясто, градина, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
472 000 € 2622 €/m²
  • Обектен код 18107
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
425 000 € 1475 €/m²
  • Обектен код 35101
  • Квадратура 288 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
600 000 € 2459 €/m²
  • Обектен код 37027
  • Квадратура 244 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
525 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 23786
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
550 000 € 4583 €/m²
  • Обектен код 6403
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
580 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 7520
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
470 000 € 3615 €/m²
  • Обектен код 11035
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
375 000 € 2483 €/m²
  • Обектен код 54325
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
590 000 € 2622 €/m²
  • Обектен код 11348
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
610 000 € 2652 €/m²
  • Обектен код 30168
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин