550 000 € 480 000 €
4571 €/m²
Property 36224 photo 1
Property 36224 photo 2
Property 36224 photo 3
Property 36224 photo 4
Property 36224 photo 5
Property 36224 photo 6
Property 36224 photo 7
Property 36224 photo 8
Property 36224 photo 9
Property 36224 photo 10

Details

  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба бизнес имот с площ 105 кв.м на Крит. Бизнесът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, градина, складово помещение.

For sale land 7934 sq.m. on the island of Crete. On the land is situated a building of 105 sq.m. which includes 3 apartments. Each apartment consists of one bedroom, kitchen and bathroom. The building needs repairs. The plot has the possibility of building 600 sq.m. Additionally there are 196 olive trees and a well for watering. Pebble beach is located at just 300 m. walking distance.

Additional pictures and information upon request!

Продажба
500 000 € 666 €/m²
  • Обектен код 41550
  • Квадратура 750 m²
  • Разстояние до морето 4500 m
Продажба
750 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 50829
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 260 m
Продажба
480 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 48438
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
587 000 € 1834 €/m²
  • Обектен код 43909
  • Квадратура 320 m²
  • Разстояние до морето 450 m
Продажба
550 000 € 1227 €/m²
  • Обектен код 25875
  • Квадратура 448 m²
  • Разстояние до морето 3200 m
Продажба
650 000 € 1120 €/m²
  • Обектен код 50805
  • Квадратура 580 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 49821
  • Квадратура 225 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
600 000 € 980 €/m²
  • Обектен код 34542
  • Квадратура 612 m²
  • Разстояние до морето 2100 m
Продажба
460 000 € 794 €/m²
  • Обектен код 38586
  • Квадратура 579 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
600 000 € 1090 €/m²
  • Обектен код 41978
  • Квадратура 550 m²
  • Разстояние до морето 1000 m

Абонамент за бюлетин