Продажба - Къща 120 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Глифада
550 000 €
4583 €/m²
Property 36274 photo 1
Property 36274 photo 2
Property 36274 photo 3

Details

  • Година на строителство: 1970
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 5500 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 120 кв.м в Атина. Къщата и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, паркомясто, градина, отопление.

Продажба
637 000 € 2548 €/m²
  • Обектен код 28756
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
525 000 € 2282 €/m²
  • Обектен код 63437
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
680 000 € 8000 €/m²
  • Обектен код 16614
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
510 000 € 2040 €/m²
  • Обектен код 65685
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
490 000 € 3202 €/m²
  • Обектен код 62905
  • Квадратура 153 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
640 000 € 400 000 € 2040 €/m²
  • Обектен код 14309
  • Квадратура 196 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
670 000 € 1558 €/m²
  • Обектен код 31877
  • Квадратура 430 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
765 000 € 4250 €/m²
  • Обектен код 51826
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 2321 €/m²
  • Обектен код 37565
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
700 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 36507
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин