310 000 €
1240 €/m²
Property 36451 photo 1
Property 36451 photo 2
Property 36451 photo 3
Property 36451 photo 4
Property 36451 photo 5
Property 36451 photo 6
Property 36451 photo 7
Property 36451 photo 8

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2010
  • Брой стаи: 5
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 26000 m
  • Разстояние до летището: 26 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 250 кв.м в Атика. Таунхаусът е на 4 нива. сутерен и се състои от едно складово помещение, една зала за игри. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня. Втори етаж и се състои от една спалня, една баня. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
290 000 € 1348 €/m²
  • Обектен код 22047
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
260 000 € 1733 €/m²
  • Обектен код 22937
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
250 000 € 1923 €/m²
  • Обектен код 24460
  • Квадратура 130 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
405 000 € 1883 €/m²
  • Обектен код 13804
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
260 000 € 825 €/m²
  • Обектен код 9891
  • Квадратура 315 m²
  • Разстояние до морето 80 m
Продажба
355 000 € 340 000 € 3655 €/m²
  • Обектен код 57564
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 61743
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
425 000 € 1475 €/m²
  • Обектен код 35101
  • Квадратура 288 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
400 000 € 3200 €/m²
  • Обектен код 65797
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 1720 €/m²
  • Обектен код 66102
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин