320 000 €
1778 €/m²
Property 37415 photo 1
Property 37415 photo 2
Property 37415 photo 3
Property 37415 photo 4
Property 37415 photo 5
Property 37415 photo 6
Property 37415 photo 7
Property 37415 photo 8
Property 37415 photo 9
Property 37415 photo 10
Property 37415 photo 11
Property 37415 photo 12
Property 37415 photo 13
Property 37415 photo 14

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 6
  • Условие: Стара сграда
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 550 m
  • Разстояние до летището: 4 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба бизнес имот с площ 180 кв.м на Крит. Бизнесът е с Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, складово помещение.

Продажба
450 000 € 809 €/m²
  • Обектен код 35842
  • Квадратура 556 m²
  • Разстояние до морето 26000 m
Продажба
265 000 € 1060 €/m²
  • Обектен код 40430
  • Квадратура 250 m²
  • Разстояние до морето 265 m
Продажба
440 000 € 420 000 € 954 €/m²
  • Обектен код 45972
  • Квадратура 440 m²
  • Разстояние до морето 1100 m
Продажба
352 000 € 1955 €/m²
  • Обектен код 61193
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 90 m
Продажба
430 000 € 1303 €/m²
  • Обектен код 40095
  • Квадратура 330 m²
  • Разстояние до морето 450 m
Продажба
400 000 € 3636 €/m²
  • Обектен код 54646
  • Квадратура 110 m²
  • Разстояние до морето 25 m
Продажба
450 000 € 427 000 € 1059 €/m²
  • Обектен код 38411
  • Квадратура 403 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
430 000 € 2986 €/m²
  • Обектен код 63434
  • Квадратура 144 m²
  • Разстояние до морето 70 m
Продажба
300 000 € 937 €/m²
  • Обектен код 41730
  • Квадратура 320 m²
  • Разстояние до морето 3100 m
Продажба
421 000 € 1082 €/m²
  • Обектен код 40277
  • Квадратура 389 m²
  • Разстояние до морето 2700 m

Абонамент за бюлетин