Продажба - Апартамент 340 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
3 900 000 €
11471 €/m²
Property 37782 photo 1
Property 37782 photo 2
Property 37782 photo 3
Property 37782 photo 4
Property 37782 photo 5
Property 37782 photo 6
Property 37782 photo 7
Property 37782 photo 8
Property 37782 photo 9
Property 37782 photo 10
Property 37782 photo 11
  • Обектен код 37782
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 340 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой стаи: 6
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 48 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 340 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 4 спални, хол с кухня, хол, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, барбекю, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
4 390 000 € 12507 €/m²
  • Обектен код 32903
  • Квадратура 351 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
5 614 500 € 22104 €/m²
  • Обектен код 44434
  • Квадратура 254 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
5 445 000 € 3799 €/m²
  • Обектен код 52333
  • Квадратура 1433 m²
  • Брой стаи 30
Продажба
3 500 000 € 14583 €/m²
  • Обектен код 23454
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
5 800 000 € 19205 €/m²
  • Обектен код 45142
  • Квадратура 302 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
4 500 000 € 14285 €/m²
  • Обектен код 33907
  • Квадратура 315 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 910 000 € 19452 €/m²
  • Обектен код 41299
  • Квадратура 201 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
4 650 000 € 18452 €/m²
  • Обектен код 41306
  • Квадратура 252 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
4 000 000 € 7547 €/m²
  • Обектен код 21437
  • Квадратура 530 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 980 000 € 17847 €/m²
  • Обектен код 41461
  • Квадратура 223 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин