По запитване
Property 38355 photo 1
Property 38355 photo 2
Property 38355 photo 3
Property 38355 photo 4
Property 38355 photo 5
Property 38355 photo 6
Property 38355 photo 7
Property 38355 photo 8

Details

  • Година на строителство: 1995
  • разстояние до морето: 20 m
  • Разстояние до летището: 24 km

Описание

Предлагаме за продажба бизнес имот с площ 140 кв.м на Крит. Бизнесът е с Имотът предлага красива гледка към морето.

Commercial property for sale in Crete. The object was built in 1995, with an area of 140m2 it has a 172m2 terrace from which the sea view is endless. It is located in a  corner plot and used to be a Chinese restaurant.

Продажба
363 000 € 2016 €/m²
  • Обектен код 36957
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
600 000 € 980 €/m²
  • Обектен код 34542
  • Квадратура 612 m²
  • Разстояние до морето 2100 m
Продажба
220 000 € 1100 €/m²
  • Обектен код 35846
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 26000 m
Продажба
550 000 € 1227 €/m²
  • Обектен код 25875
  • Квадратура 448 m²
  • Разстояние до морето 3200 m
Продажба
1 100 000 € 1833 €/m²
  • Обектен код 40427
  • Квадратура 600 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
300 000 € 937 €/m²
  • Обектен код 41730
  • Квадратура 320 m²
  • Разстояние до морето 3100 m
Продажба
По запитване
  • Обектен код 57295
  • Квадратура 298 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
300 000 € 1000 €/m²
  • Обектен код 11538
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
3 500 000 € 1250 €/m²
  • Обектен код 23636
  • Квадратура 2800 m²
  • Разстояние до морето 5500 m
Продажба
90 000 € 70 000 € 218 €/m²
  • Обектен код 62039
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин