400 000 €
2299 €/m²
Property 39225 photo 1
Property 39225 photo 2

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2007
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 2600 m
  • Разстояние до летището: 24 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 174 кв.м в Атика. Таунхаусът е на 3 нива. Партер и се състои от една спалня, хол, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от 2 спални, една баня. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
350 000 € 2121 €/m²
  • Обектен код 10433
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
370 000 € 1850 €/m²
  • Обектен код 59540
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 1720 €/m²
  • Обектен код 66102
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 2095 €/m²
  • Обектен код 36952
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
580 000 € 2416 €/m²
  • Обектен код 36223
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
430 000 € 2529 €/m²
  • Обектен код 57344
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
520 000 € 4160 €/m²
  • Обектен код 8412
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
342 000 € 2460 €/m²
  • Обектен код 13346
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
400 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 25497
  • Квадратура 150 m²
  • Разстояние до морето 18000 m
Продажба
470 000 € 3615 €/m²
  • Обектен код 11035
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин