Продажба - Апартамент 260 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 785 000 €
10712 €/m²
Property 40392 photo 1
Property 40392 photo 2
Property 40392 photo 3
Property 40392 photo 4
Property 40392 photo 5
Property 40392 photo 6
Property 40392 photo 7
Property 40392 photo 8
  • Обектен код 40392
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 260 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 260 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
2 300 000 € 16666 €/m²
  • Обектен код 41350
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 760 000 € 15862 €/m²
  • Обектен код 41343
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 785 000 € 10711 €/m²
  • Обектен код 40392
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 910 000 € 19452 €/m²
  • Обектен код 41300
  • Квадратура 201 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 750 000 € 2480 €/m²
  • Обектен код 51496
  • Квадратура 1512 m²
  • Брой стаи 18
Продажба
2 500 000 € 9259 €/m²
  • Обектен код 41625
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
3 730 000 € 13970 €/m²
  • Обектен код 45141
  • Квадратура 267 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 300 000 € 13772 €/m²
  • Обектен код 41322
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 400 000 € 14201 €/m²
  • Обектен код 24949
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 340 000 € 16956 €/m²
  • Обектен код 41354
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин