Продажба - Апартамент 306 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
3 400 000 €
11111 €/m²
Property 41286 photo 1
Property 41286 photo 2
Property 41286 photo 3
  • Обектен код 41286
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 306 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 18
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 306 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
4 000 000 € 7547 €/m²
  • Обектен код 21437
  • Квадратура 530 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 910 000 € 19452 €/m²
  • Обектен код 41299
  • Квадратура 201 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 600 000 € 11612 €/m²
  • Обектен код 50033
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
4 200 000 € 3083 €/m²
  • Обектен код 52401
  • Квадратура 1362 m²
  • Брой стаи 36
Продажба
2 770 000 € 16586 €/m²
  • Обектен код 41353
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 650 000 € 15208 €/m²
  • Обектен код 45771
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
4 650 000 € 18452 €/m²
  • Обектен код 41306
  • Квадратура 252 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 980 000 € 17847 €/m²
  • Обектен код 41461
  • Квадратура 223 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 980 000 € 17847 €/m²
  • Обектен код 41297
  • Квадратура 223 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 880 000 € 16551 €/m²
  • Обектен код 41356
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин