Продажба - Апартамент 174 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 760 000 €
15862 €/m²
Property 41343 photo 1
Property 41343 photo 2
Property 41343 photo 3
  • Обектен код 41343
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 174 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 13
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 174 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
3 500 000 € 14583 €/m²
  • Обектен код 23454
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 780 000 € 19857 €/m²
  • Обектен код 41296
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 480 000 € 18370 €/m²
  • Обектен код 41292
  • Квадратура 135 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 240 000 € 16231 €/m²
  • Обектен код 41341
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 500 000 € 8305 €/m²
  • Обектен код 34233
  • Квадратура 301 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 340 000 € 14011 €/m²
  • Обектен код 41327
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 700 000 € 7400 €/m²
  • Обектен код 26181
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 500 000 € 12690 €/m²
  • Обектен код 45147
  • Квадратура 197 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 600 000 € 11612 €/m²
  • Обектен код 50033
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин