Продажба - Апартамент 167 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 690 000 €
16108 €/m²
Property 41344 photo 1
Property 41344 photo 2
Property 41344 photo 3
  • Обектен код 41344
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 167 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 14
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 167 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
2 480 000 € 18370 €/m²
  • Обектен код 41292
  • Квадратура 135 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 400 000 € 14201 €/m²
  • Обектен код 24949
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 600 000 € 11612 €/m²
  • Обектен код 50033
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 430 000 € 17608 €/m²
  • Обектен код 41366
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 785 000 € 13994 €/m²
  • Обектен код 45146
  • Квадратура 199 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 500 000 € 3900 €/m²
  • Обектен код 52451
  • Квадратура 641 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
2 600 000 € 11063 €/m²
  • Обектен код 44807
  • Квадратура 235 m²
  • Разстояние до морето 10 m
Продажба
2 180 000 € 18166 €/m²
  • Обектен код 41367
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 340 000 € 16956 €/m²
  • Обектен код 41354
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин