Продажба - Апартамент 174 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 840 000 €
16322 €/m²
Property 41352 photo 1
Property 41352 photo 2
Property 41352 photo 3
  • Обектен код 41352
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 174 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 15
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 174 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
3 600 000 € 11612 €/m²
  • Обектен код 50033
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 785 000 € 13994 €/m²
  • Обектен код 45146
  • Квадратура 199 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 700 000 € 19148 €/m²
  • Обектен код 46206
  • Квадратура 141 m²
  • Разстояние до морето 40 m
Продажба
3 400 000 € 11111 €/m²
  • Обектен код 41286
  • Квадратура 306 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
2 500 000 € 9259 €/m²
  • Обектен код 41625
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 500 000 € 8305 €/m²
  • Обектен код 34233
  • Квадратура 301 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
3 500 000 € 14583 €/m²
  • Обектен код 23454
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 400 000 € 14285 €/m²
  • Обектен код 33894
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 480 000 € 18370 €/m²
  • Обектен код 41292
  • Квадратура 135 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 750 000 € 2 200 000 € 18803 €/m²
  • Обектен код 23563
  • Квадратура 117 m²
  • Разстояние до морето 50 m

Абонамент за бюлетин