Продажба - Апартамент 167 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 800 000 €
16766 €/m²
Property 41357 photo 1
Property 41357 photo 2
Property 41357 photo 3
  • Обектен код 41357
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 167 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 17
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 167 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
2 600 000 € 14054 €/m²
  • Обектен код 41288
  • Квадратура 185 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
2 340 000 € 16956 €/m²
  • Обектен код 41354
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 800 000 € 16766 €/m²
  • Обектен код 41357
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 800 000 € 16091 €/m²
  • Обектен код 41347
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 600 000 € 11063 €/m²
  • Обектен код 44807
  • Квадратура 235 m²
  • Разстояние до морето 10 m
Продажба
2 400 000 € 14285 €/m²
  • Обектен код 33894
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 300 000 € 13772 €/m²
  • Обектен код 41322
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 280 000 € 7037 €/m²
  • Обектен код 41664
  • Квадратура 324 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 500 000 € 13661 €/m²
  • Обектен код 26180
  • Квадратура 183 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 750 000 € 2 200 000 € 18803 €/m²
  • Обектен код 23563
  • Квадратура 117 m²
  • Разстояние до морето 50 m

Абонамент за бюлетин