Продажба - Апартамент 174 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 960 000 €
17011 €/m²
Property 41364 photo 1
Property 41364 photo 2
Property 41364 photo 3
  • Обектен код 41364
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 174 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 18
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 174 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
2 800 000 € 16091 €/m²
  • Обектен код 41347
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 840 000 € 16321 €/m²
  • Обектен код 41352
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 690 000 € 16107 €/m²
  • Обектен код 41344
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
4 390 000 € 12507 €/m²
  • Обектен код 32903
  • Квадратура 351 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 800 000 € 16766 €/m²
  • Обектен код 41357
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 500 000 € 13888 €/m²
  • Обектен код 37781
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 500 000 € 3900 €/m²
  • Обектен код 52451
  • Квадратура 641 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
2 500 000 € 9259 €/m²
  • Обектен код 41625
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
3 100 000 € 5210 €/m²
  • Обектен код 52534
  • Квадратура 595 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
2 760 000 € 15862 €/m²
  • Обектен код 41343
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин