Продажба - Апартамент 167 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 880 000 €
17246 €/m²
Property 41365 photo 1
Property 41365 photo 2
Property 41365 photo 3
  • Обектен код 41365
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 167 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 19
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 167 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
2 800 000 € 16091 €/m²
  • Обектен код 41347
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 910 000 € 19452 €/m²
  • Обектен код 41300
  • Квадратура 201 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 950 000 € 22571 €/m²
  • Обектен код 45149
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 700 000 € 19148 €/m²
  • Обектен код 46206
  • Квадратура 141 m²
  • Разстояние до морето 40 m
Продажба
3 100 000 € 5210 €/m²
  • Обектен код 52534
  • Квадратура 595 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
2 380 000 € 14251 €/m²
  • Обектен код 41332
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 650 000 € 15868 €/m²
  • Обектен код 41340
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 000 000 € 17241 €/m²
  • Обектен код 41368
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 430 000 € 17608 €/m²
  • Обектен код 41366
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 750 000 € 2 200 000 € 18803 €/m²
  • Обектен код 23563
  • Квадратура 117 m²
  • Разстояние до морето 50 m

Абонамент за бюлетин