Продажба - Апартамент 270 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 500 000 €
9259 €/m²
Property 41625 photo 1
Property 41625 photo 2
Property 41625 photo 3
Property 41625 photo 4
Property 41625 photo 5
Property 41625 photo 6
Property 41625 photo 7
Property 41625 photo 8
Property 41625 photo 9
Property 41625 photo 10
Property 41625 photo 11
Property 41625 photo 12
  • Обектен код 41625
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 270 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Година на строителство: 2012
  • Брой стаи: 6
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 450 m
  • Разстояние до летището: 53 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 270 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 5 спални, хол, една кухня, една баня, 3 душове с тоалетна, едно складово помещение, един офис, една съблекалня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, барбекю, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
2 600 000 € 14054 €/m²
  • Обектен код 41288
  • Квадратура 185 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
3 400 000 € 8353 €/m²
  • Обектен код 21439
  • Квадратура 407 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 120 000 € 17666 €/m²
  • Обектен код 41359
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 730 000 € 13970 €/m²
  • Обектен код 45141
  • Квадратура 267 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 500 000 € 13888 €/m²
  • Обектен код 37781
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 600 000 € 11612 €/m²
  • Обектен код 50033
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 235 000 € 16679 €/m²
  • Обектен код 45139
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 785 000 € 10711 €/m²
  • Обектен код 40392
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 500 000 € 14583 €/m²
  • Обектен код 23454
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин