1 100 000 €
3679 €/m²
Property 43238 photo 1
Property 43238 photo 2
Property 43238 photo 3
Property 43238 photo 4
Property 43238 photo 5
Property 43238 photo 6
Property 43238 photo 7
Property 43238 photo 8
Property 43238 photo 9
Property 43238 photo 10
Property 43238 photo 11
Property 43238 photo 12
Property 43238 photo 13
Property 43238 photo 14
Property 43238 photo 15
Property 43238 photo 16

Details

  • Годишно: 2,55%
  • Година на строителство: 1985
  • разстояние до морето: 5 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба бизнес имот с площ 299 кв.м на Крит. Бизнесът е с Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, складово помещение.

For sale 6 apartments complex by the sea located in Ierapetra in south Crete! The complex is just 5 meters away from the sea and also next to the most famous beach of the area. The plot of 650 sq. meters has a parking, garden and grass. The total space of 6 apartments and the shared area is 299 sq. meters. There is also the option to tranform the building into a luxury villa with swimming pool.

Продажба
1 200 000 € 800 000 € 2388 €/m²
  • Обектен код 51579
  • Квадратура 335 m²
  • Разстояние до морето 139 m
Продажба
1 200 000 € 485 €/m²
  • Обектен код 34693
  • Квадратура 2470 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
1 070 000 € 3354 €/m²
  • Обектен код 42030
  • Квадратура 319 m²
  • Разстояние до морето 1900 m
Продажба
1 300 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 57919
  • Квадратура 650 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
1 100 000 € 1833 €/m²
  • Обектен код 40427
  • Квадратура 600 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
900 000 € 3529 €/m²
  • Обектен код 56741
  • Квадратура 255 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 160 000 € 960 000 € 1371 €/m²
  • Обектен код 52939
  • Квадратура 700 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
1 590 000 € 4416 €/m²
  • Обектен код 50742
  • Квадратура 360 m²
  • Разстояние до морето 450 m
Продажба
1 600 000 €
  • Обектен код 33737
  • Квадратура 0 m²
  • Разстояние до морето 650 m
Продажба
950 000 € 4750 €/m²
  • Обектен код 47191
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 7 m

Абонамент за бюлетин