Продажба - Апартамент 199 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 785 000 €
13995 €/m²
Property 45146 photo 1
Property 45146 photo 2
Property 45146 photo 3
Property 45146 photo 4
Property 45146 photo 5
Property 45146 photo 6
Property 45146 photo 7
Property 45146 photo 8
Property 45146 photo 9
  • Обектен код 45146
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 199 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 199 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на седми етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
2 785 000 € 13994 €/m²
  • Обектен код 45146
  • Квадратура 199 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 500 000 € 9259 €/m²
  • Обектен код 41625
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
4 000 000 € 7547 €/m²
  • Обектен код 21437
  • Квадратура 530 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 950 000 € 22571 €/m²
  • Обектен код 45149
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
3 900 000 € 11470 €/m²
  • Обектен код 37782
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 300 000 € 16666 €/m²
  • Обектен код 41350
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 800 000 € 16766 €/m²
  • Обектен код 41357
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 480 000 € 18370 €/m²
  • Обектен код 41292
  • Квадратура 135 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 400 000 € 11111 €/m²
  • Обектен код 41286
  • Квадратура 306 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
2 620 000 € 15688 €/m²
  • Обектен код 41337
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин