Продажба - Апартамент 175 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
3 950 000 €
22571 €/m²
Property 45149 photo 1
Property 45149 photo 2
Property 45149 photo 3
Property 45149 photo 4
Property 45149 photo 5
Property 45149 photo 6
Property 45149 photo 7
Property 45149 photo 8
Property 45149 photo 9
Property 45149 photo 10
Property 45149 photo 11
  • Обектен код 45149
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 175 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой стаи: 5
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 10 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Τопъл под

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 175 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на шести етаж и се състои от 4 спални, хол с кухня, една баня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
5 900 000 € 4347 €/m²
  • Обектен код 51299
  • Квадратура 1357 m²
  • Разстояние до морето 2600 m
Продажба
4 390 000 € 12507 €/m²
  • Обектен код 32903
  • Квадратура 351 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 500 000 € 14583 €/m²
  • Обектен код 23454
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 980 000 € 17847 €/m²
  • Обектен код 41461
  • Квадратура 223 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
4 200 000 € 3083 €/m²
  • Обектен код 52401
  • Квадратура 1362 m²
  • Брой стаи 36
Продажба
4 500 000 € 14285 €/m²
  • Обектен код 33907
  • Квадратура 315 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 730 000 € 13970 €/m²
  • Обектен код 45141
  • Квадратура 267 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 910 000 € 19452 €/m²
  • Обектен код 41300
  • Квадратура 201 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
5 445 000 € 3799 €/m²
  • Обектен код 52333
  • Квадратура 1433 m²
  • Брой стаи 30
Продажба
5 614 500 € 22104 €/m²
  • Обектен код 44434
  • Квадратура 254 m²
  • Разстояние до морето 50 m

Абонамент за бюлетин