По запитване
Property 46144 photo 1
Property 46144 photo 2

Details

  • Година на строителство: 2021
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 7 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Τопъл под
  • Двойно остъкление
  • Вътрешни стълби

Описание

Предлагаме за продажба мезонет с площ 170 кв.м в Солун. Мезонет има фронтално изложение. C Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление. Имотът разполага с градина на покрива.

Продажба
220 000 € 2857 €/m²
  • Обектен код 59816
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
205 000 € 2113 €/m²
  • Обектен код 60003
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 60834
  • Квадратура 158 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Наем
от 530 € 10 €/m²
  • Обектен код 65702
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
107 000 € 1163 €/m²
  • Обектен код 64982
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Наем
от 1 200 € 11 €/m²
  • Обектен код 66034
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
155 000 € 2214 €/m²
  • Обектен код 58251
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
730 000 € 3560 €/m²
  • Обектен код 59239
  • Квадратура 205 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
210 000 € 1166 €/m²
  • Обектен код 61737
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 5
Препоръчваме Продажба
173 000 € 1730 €/m²
  • Обектен код 65783
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин