Продажба - Апартамент 141 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 700 000 €
19149 €/m²
Property 46206 photo 1
Property 46206 photo 2
Property 46206 photo 3
Property 46206 photo 4
Property 46206 photo 5
Property 46206 photo 6
Property 46206 photo 7
Property 46206 photo 8
Property 46206 photo 9
Property 46206 photo 10
Property 46206 photo 11
Property 46206 photo 12
Property 46206 photo 13
  • Обектен код 46206
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 141 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2021
  • разстояние до морето: 40 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Τопъл под
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 141 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, райграс, cградата има асансьор.

Продажба
2 400 000 € 14201 €/m²
  • Обектен код 24949
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 980 000 € 17847 €/m²
  • Обектен код 41461
  • Квадратура 223 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 780 000 € 19857 €/m²
  • Обектен код 41296
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 910 000 € 19452 €/m²
  • Обектен код 41299
  • Квадратура 201 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 400 000 € 11111 €/m²
  • Обектен код 41286
  • Квадратура 306 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
2 500 000 € 3900 €/m²
  • Обектен код 52451
  • Квадратура 641 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
2 570 000 € 13817 €/m²
  • Обектен код 41285
  • Квадратура 186 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
2 500 000 € 13888 €/m²
  • Обектен код 37781
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 245 980 € 6847 €/m²
  • Обектен код 37331
  • Квадратура 328 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 620 000 € 15688 €/m²
  • Обектен код 41337
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин