480 000 €
2667 €/m²
Property 48438 photo 1
Property 48438 photo 2
Property 48438 photo 3
Property 48438 photo 4
Property 48438 photo 5
Property 48438 photo 6
Property 48438 photo 7
Property 48438 photo 8
Property 48438 photo 9
Property 48438 photo 10

Details

  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 34 km

Описание

Предлагаме за продажба бизнес имот с площ 180 кв.м на Крит. Бизнесът е с Имотът предлага красива гледка към морето, към града.

For sale apartments complex in Elounda! The complex consists of ground floor and first floor with 2 apartments on each floor. Each apartment is approximately 45sq. meters and consists of 2 bedrooms, 1 shower with WC and 1 kitchen with living room. There is also basement which is semi finished and can host another 2 apartments. There is sea and city view from the balconies of first floor apartments, the access is easy and the nearest beach is approximately 400m away. A very good investement in the top touristic destination in Crete!

Продажба
430 000 € 1075 €/m²
  • Обектен код 37409
  • Квадратура 400 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
660 000 € 1466 €/m²
  • Обектен код 42582
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 13
Продажба
499 000 € 3514 €/m²
  • Обектен код 41752
  • Квадратура 142 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
650 000 € 1120 €/m²
  • Обектен код 50805
  • Квадратура 580 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 6500 €/m²
  • Обектен код 34699
  • Квадратура 100 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
550 000 € 480 000 € 4571 €/m²
  • Обектен код 36224
  • Квадратура 105 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
600 000 € 1090 €/m²
  • Обектен код 41978
  • Квадратура 550 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
490 000 € 907 €/m²
  • Обектен код 43637
  • Квадратура 540 m²
  • Разстояние до морето 2400 m
Продажба
400 000 € 3636 €/m²
  • Обектен код 54646
  • Квадратура 110 m²
  • Разстояние до морето 25 m
Продажба
430 000 € 1303 €/m²
  • Обектен код 40095
  • Квадратура 330 m²
  • Разстояние до морето 450 m

Абонамент за бюлетин