Property 48718 photo 1
Property 48718 photo 2
Property 48718 photo 3
Property 48718 photo 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2004
  • Брой стаи: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1900 m
  • Разстояние до летището: 36 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 290 кв.м в Атика. Таунхаусът е на 2 нива. Партер и се състои от 2 спални, една баня. Първи етаж и се състои от хол с кухня, една кухня. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
200 000 € 2857 €/m²
  • Обектен код 63945
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 1510 €/m²
  • Обектен код 4163
  • Квадратура 182 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
290 000 € 1348 €/m²
  • Обектен код 22047
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
250 000 € 1562 €/m²
  • Обектен код 37386
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
250 000 € 1470 €/m²
  • Обектен код 22228
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
300 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 4740
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 2888 €/m²
  • Обектен код 63705
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 2083 €/m²
  • Обектен код 23127
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
310 000 € 1240 €/m²
  • Обектен код 36451
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
270 000 € 235 000 € 1382 €/m²
  • Обектен код 4336
  • Квадратура 170 m²
  • Разстояние до морето 800 m

Абонамент за бюлетин