540 000 € 450 000 €
881 €/m²
Property 49214 photo 1
Property 49214 photo 2
Property 49214 photo 3
Property 49214 photo 4
Property 49214 photo 5
Property 49214 photo 6
Property 49214 photo 7
Property 49214 photo 8
Property 49214 photo 9
Property 49214 photo 10
Property 49214 photo 11
Property 49214 photo 12
Property 49214 photo 13
Property 49214 photo 14
Property 49214 photo 15
Property 49214 photo 16
Property 49214 photo 17
Property 49214 photo 18
Property 49214 photo 19

Details

  • Условие: Стара сграда
  • разстояние до морето: 835 m
  • Разстояние до летището: 31 km

Услуги

  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба бизнес имот с площ 511 кв.м на Крит. Бизнесът е с Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели.

For sale business complex that needs renovation in east Crete! The complex consists of 2 different buildings with a total space of 511 sq.meters inside a plot of 1000 sq.meters. In the first building we find 2 apartments, 1 on the ground floor and 1 on the first floor. Both consist of 1 bedroom, 1 kitchen with living room and 1 bathroom. In the second building we find 5 apartments, 4 on the first floor and 1 on the ground floor. The apartments consist of 1 bedroom, 1 kitchen with living room and 1 bathroom. In the ground floor there are also 2 open spaces one bigger than the other which can be considered as taverna or cafe shop. Overall a good investment in a touristic area.

Продажба
600 000 € 980 €/m²
  • Обектен код 34542
  • Квадратура 612 m²
  • Разстояние до морето 2100 m
Продажба
550 000 € 2022 €/m²
  • Обектен код 50580
  • Квадратура 272 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
587 000 € 1834 €/m²
  • Обектен код 43909
  • Квадратура 320 m²
  • Разстояние до морето 450 m
Продажба
По запитване
  • Обектен код 34524
  • Квадратура 366 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
650 000 € 6500 €/m²
  • Обектен код 34699
  • Квадратура 100 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
440 000 € 420 000 € 954 €/m²
  • Обектен код 45972
  • Квадратура 440 m²
  • Разстояние до морето 1100 m
Продажба
645 000 € 161 €/m²
  • Обектен код 40414
  • Квадратура 4000 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
500 000 € 666 €/m²
  • Обектен код 41550
  • Квадратура 750 m²
  • Разстояние до морето 4500 m
Продажба
600 000 € 1090 €/m²
  • Обектен код 41978
  • Квадратура 550 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
534 000 € 1977 €/m²
  • Обектен код 34923
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин