Property 49292 photo 1
Property 49292 photo 2
Property 49292 photo 3
Property 49292 photo 4
Property 49292 photo 5
Property 49292 photo 6

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2021
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: друг
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 6 km

Описание

Предлагаме за продажба мезонет с площ 131 кв.м в Солун. Мезонетът е на пети етаж и на четвърти етаж. Пети етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Четвърти етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Мезонет има фронтално изложение. C Имотът разполага със следните екстри: камина, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
179 000 € 1845 €/m²
  • Обектен код 59893
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
440 000 € 3606 €/m²
  • Обектен код 57552
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 64652
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 2012 €/m²
  • Обектен код 60782
  • Квадратура 159 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
155 000 € 2214 €/m²
  • Обектен код 58251
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
По запитване
  • Обектен код 60832
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
179 000 € 2632 €/m²
  • Обектен код 64171
  • Квадратура 68 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 56205
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3066 €/m²
  • Обектен код 58924
  • Квадратура 212 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
220 000 € 2857 €/m²
  • Обектен код 59816
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин