Property 49293 photo 1
Property 49293 photo 2
Property 49293 photo 3
Property 49293 photo 4
Property 49293 photo 5
Property 49293 photo 6

Details

  • Година на строителство: 2021
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: друг
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 6 km

Описание

Предлагаме за продажба мезонет с площ 127 кв.м в Солун. Мезонет има фронтално изложение. C Имотът разполага със следните екстри: камина, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Подобни обекти

Препоръчваме Наем
от 1 200 € 11 €/m²
  • Обектен код 66034
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
135 000 € 2700 €/m²
  • Обектен код 63135
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
220 000 € 2857 €/m²
  • Обектен код 59816
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
По запитване
  • Обектен код 49291
  • Квадратура 181 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
400 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 56205
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 2012 €/m²
  • Обектен код 60782
  • Квадратура 159 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
155 000 € 2214 €/m²
  • Обектен код 58251
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
По запитване
  • Обектен код 49293
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
155 000 € 775 €/m²
  • Обектен код 66118
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
По запитване
  • Обектен код 49292
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин