400 000 € 360 000 €
4390 €/m²
Property 51027 photo 1
Property 51027 photo 2
Property 51027 photo 3
Property 51027 photo 4
Property 51027 photo 5
Property 51027 photo 6
Property 51027 photo 7

Details

  • Година на строителство: 1982
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • Асансьор
  • Сателитна телевизия
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 82 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, тенти, барбекю, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
530 000 € 4240 €/m²
  • Обектен код 65448
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
510 000 € 3187 €/m²
  • Обектен код 65254
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 8387 €/m²
  • Обектен код 58357
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
479 000 € 4650 €/m²
  • Обектен код 58964
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
470 000 € 420 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 60453
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
485 000 € 4619 €/m²
  • Обектен код 66050
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
535 000 € 2454 €/m²
  • Обектен код 57495
  • Квадратура 218 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 4268 €/m²
  • Обектен код 65048
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 7241 €/m²
  • Обектен код 65475
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
411 000 € 4670 €/m²
  • Обектен код 58959
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин